1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

پیش بینی بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸
    رد اعلامیه

داستان منو خاله نازی

شروع موضوع توسط alexi در ‏8 مه 2017 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. alexi

alexi کاربر تایید شده

داستان من و خاله جون
    داستان منو خاله
    من داستان رو از زبون دوس پسرم امیرعلی تعریف میکنم، زمانی که ۲۲ سالش بوده.
    الان خیلی از اون جریان گذشته تقریبا ۳ سال پیش بود، وقتی که ۱۹ سالم بود، من یه خاله داشتم که خیلی دوسش داشتم، اسمش نازنین بود که من بهش میگفتم خاله نازی. از مامانم کوچیک تر بود اون موقع ۳۲ سالش بود خیلیم خوشگل بود.
    خانواده مامان بزرگم شهرستان زندگی میکردن، مامانم و خالم جفتشون تهران شوهر کرده بودن.
    بابام هم که تک فرزنده و من عمه و عمو ندارم.
    بخاطر همین که زیاد فامیل نداشتیم خیلی با خانواده خالم در ارتباط بودیم،‌ از زمانی که یادمه و بچگیم به یادم میاد یا من خونه خاله نازی بودم یا خاله نازی و شوهرش خونه ما ولو بود.
    تا وقتی بچه تر بودم هیچ حس خاصی نداشتم ولی از وقتی کمی بزرگتر شدم حس کردم خیلی مثل من خاله نازی هم خیلی منو دوس داره. خیلی براش عزیز بودم. بیشتر از قبل باهام شوخی میکرد. بیشتر باهام کل کل میکرد. خیلی خوب بودیم.
    یه بار که طبق معمول خونه خالم تنها بودیم شوهرشم سرکار بود. خالم هم خیلی راحت پیشم نشسته بود روی مبل داشتیم تلوزیون میدیدیم دستامو خالم گرفت توی دستای گرم و لطیفش بهم گف امیرعلی چشاتو ببند یه کاری باهات دارم...
    همین که چشامو بستم
    یهو حس کردم لبای سرد خالمو رو لپام،‌ خیلی خوب بود چه صدایی هم داد. صدای محکم یه بوس
    روی لپم جای رژ خالم مونده بود.
    یه بار دیگم یادمه خالم پنجشنبه زنگ زد بهم گف بیا خونمون مهرداد میخواد بره ماموریت
    منم که واقعا خالمو دوس داشتم پریدم رفتم
    تا رسیدم آیفون رو زدم ،‌صدا خالم اومد گف بپر بالا
    منم بدو رفتم بالا در باز بود، رفتم تو
    خلاصه صدا زدم خاله نازی، خاله نازی،‌ که یهو پرید جلو با یه لباس خیلی خوشگل جدید
    گف چطوره؟
    گفتم خیلی خوشگل شدی
    اونم پرو پرو گف خوشگل بودم
    ازش پرسیدم پس چرا لباس بیرون پوشیدی گف میخوام بریم یه چرخی بیرون دو نفری،‌ یه جای خوب خودت میبینی حالا
    خلاصه رفتیم بیرون شهر دقیقا نمیدونم کجا
    تا اینکه به یه رود خونه رسیدیم
    جای بکر و خفنی بود
    خاله نازی ماشینو پشت یه تخته سنگ کنار رود خونه پارک کرد. خیلی عالی بود مکانش، خالم پیاده شد رف روی تخته سنگ نشست منم رفتم کنارش نشستم. دستامو گرفتو گف امیرعلی میخوام یهت بگم خیلی دوست دارم. گفتم همین فقط؟ خو تو خونه میگفتی، گفت آخه خواستم یه دوری هم زده باشیم.
    خیلی از این اتفاقات بینن منو خالم زیاد میفتاد.
    اما یه روز که منو خالم پیش هم تنها بودیم خواستم بهش بگم من خیلی دوست دارم عاشقت شدم واقعا وابسته شدم بهت. کمی شیطنتم گل کرده بود یهو صورتشو بوسیدم. خواستم یهو پا از گلیمم دراز تر کنم. حالم یهو دستمو محکم گرفت. نذاشت کاری کنم. اشک توی چشماش جمع شده بود زل زده بود بهم گفت امیر علی میخواستی چیکار کنی؟؟؟
    منم به تته و پتته افتاده بودم از خجالت نمیدونستم چی بگم،‌گفتم آخه خاله نازی تو یه کاری کردی که من فکر فکر فک.....
    خالم یهو گریش گرف گف بذار یه چیزی بهت بگم عزیزم چن سال پیش دکترت که رفته بدیم پیشش گفت که تو یه غده تو سرت داری، و گفت اگه بهت محبت کنیم و رابطه خوب داشته باشیم این به تو کمک میکنه که این چند سال رو راحت تر سپری کنی تا به سنی برسی که دکتر بتونه تو رو عمل کنه.
    گفت اون موقع هم دوست داشتم الان هم دوست دارم و همیشه هم دوست خواهم داشت. ولی این مدت سعی کردم بیشتر بهت محبت کنم تا سلامتیتو بدست بیاری.
    من یه عشق آسمانی به تو دارم و این عشق نمیتونه به هوس تبدیل بشه.

داستان من و دختر خالم فهمیه رو هم میتونید از اینجا بخونید.
    داستان سیما و پدر معتادش رو میتونید از اینجا بخونید.

موضوعات مشابه

2. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

بيچاره امير علي خخخخ

hami07 از این پست تشکر کرده است.
  3. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

تقصیر خودش بوده خوو

ily از این پست تشکر کرده است.
  4. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

-18-

5. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

باز سیگارو ورداشت

6. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

4-6-

7. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

-18-

8. alexi

alexi کاربر تایید شده

مرسی که داستانمو خونید3-2-

9. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

فدات

alexi از این پست تشکر کرده است.
  1. کانال تلگرام

اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
  2. گروه تلگرام

کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
  3. برنامه تلگرام

اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
  4. سرگرمی و تفریح تلگرام

دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
  5. آموزش تلگرام

اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
  6. کانال موزیک تلگرام

مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
  7. اخبار تلگرام

اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
  8. مد و زیبایی تلگرام

مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
  9. کانال عکس تلگرام

عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
  10. کانال فیلم تلگرام

اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
  11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
  12. کانالهای ادبی تلگرام

تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
  13. گروه چت تلگرام

ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
  14. بهترین کانال های تلگرام

هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
  15. نرم افزار اینستاگرام

سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
  16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
  17. بهترین پیج اینستاگرام

اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
  18. عکس اینستاگرام

برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
  19. فیلم اینستاگرام

مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
  20. آموزش اینستاگرام

رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
  21. کانال مذهبی تلگرام

اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
  22. کانال خانواده تلگرام

خانواده ، هنر در خانه
  23. کانال آشپزی تلگرام

انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
  24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
  25. سایر موضوعات تلگرام

اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
  26. کانال تست روانشناسی تلگرام

تست هوش
  27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
  28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.